AREND SCHOLTENS NIEUWE TRAINER SV MUSSEL

Dinsdag 24 december 2019
MUSSEL – Met ingang van het seizoen 2020-2021 is Arend Scholtens de nieuwe hoofdtrainer van SV Mussel. Hij volgt Jan Veenhof op, die de club aan het eind van dit huidige seizoen na drie jaar gaat verlaten

De 58-jarige in Assen woonachtige oefenmeester is geen onbekende in de Kanaalstreek. Scholtens begon zijn carrière als hoofdtrainer namelijk bij het op dat moment in de zondag vijfde klasse uitkomende Sellingen. In zijn derde jaar promoveerde deze club onder zijn leiding naar de vierde klasse. Tevens behoedde hij in een tweede termijn bij Sellingen de club voor degradatie terug naar de vijfde klasse.

Momenteel is Scholtens, die in het bezit is van TC-3, voor het derde jaar actief bij PJC te Nieuwe Pekela. Met deze club werd vorig jaar een periodetitel behaald en staat hij momenteel op een keurige tweede plaats in de zondag vierde klasse C.
Na een open en plezierig gesprek gisteravond op Sportpark de Slenk gingen SV Mussel en Arend Scholtens een verbintenis aan voor één seizoen.