Damacota veel te sterk voor SV Mussel 2

Nieuwe Pekela – het tweede elftal van SV Mussel ging vanmiddag kansloos onderuit tegen Damacota. Waar voor de winterstop nog met ruime cijfers werd gewonnen, werd nu nipt met 1-0 verloren.

,,We hadden een totale offday” steekt trainer Hans Boels van wal. ,,Als je zo speelt zoals wij vanmiddag hebben gedaan, dan kun je nog wel 90 minuten door voetballen maar dan ga je ook geen doelpunt scoren”.

Na de winstpartij van vorige week tegen buurman SJS was Hans Boels er alles aan gelegen zijn elftal zo goed mogelijk het veld in te sturen, echter; ,,vandaag vielen we als collectie door de mand, ze hadden eigenlijk wel 5 of 6 doelpunten moeten maken. We missen zelf een strafschop en dan weet je dat het een moeilijke middag word”. Vervolgt de oefenmeester zijn relaas.

,,Als we elke wedstrijd zo spelen zoals vanmiddag dan heb ik er een hard hoofd in, de knop moet om!”