Derby Onstwedderboys B1 – SV Mussel B1

DSCI0521

De elftallen van Onstwedderboys B1 en SV Mussel B1 stonden klaar voor de aftrap. Eenmaal begonnen viel er na een paar minuten al direct een goal voor Onstwedde. Er werd slecht gevoetbald door SV Mussel en dat strafte Onstwedde af door nogmaals te scoren. 2-0 was de tussenstand toen ze de rust in gingen. Toen de beide ploegen weer het veld opkwamen was SV Mussel van opstelling veranderd. Dit bleek goed uit te pakken toen Rien Boels vervolgens de 2-1 maakte. En zo ging Mussel door naar meer toen Lars Moorlag een geweldige goal van afstand op zijn naam zette. Onstwedde werd hard aangepakt, want Lars Moorlag wist weer het net te vinden. 2-4 werd door Ruben Harms gemaakt nadat de bal uit een voorzet van Paul Hidding werd ingekopt en over de lijn ging, maar de scheidsrechter wilde er niets van weten, dus nog steeds 2-3. Een paar minuten later deed Paul Hidding het zelf en het stond 2-4. Vervolgens gaf Paul Hidding een mooie assist op Ruben Harms en ronde dit goed af. 2-5 was niet genoeg, dus werd er een afvallende bal door Lars Moorlag hard afgerond. 2-6 was de eindstand en Mussel wint hun eerste competitie duel uit tegen Onstwedderboys.

Frank Hidding