HOC te sterk voor SV Mussel JO11

 

img-20161017-wa0009

HOC nam zaterdag de 3 punten mee naar Exloo/Odoorn. De overwinning was meer dan terecht. Voetballend waren de gasten veel beter. Ook in de lengte waren ze gemiddeld een kop groter.

Desondanks bood Mussel goed weerstand. Mussel, dat het zonder Guido en Ewoud moest doen kwam maar sporadisch bij het vijandelijk doelgebied. Tegenhouden was het voornamelijkste. En met redelijk succes. Verdedigend stond Mussel aardig goed. HOC kreeg ondanks dat toch een paar kansen, maar keeper Sven wist er heel wat en uit de ronselen. Mede hierdoor stond de SV ‘maar’ met 0-2 achter in de rust. Die keren dat Mussel er uit kwam werd het meteen gevaarlijk, en zelfs vlak na rust wist Mussel te scoren via Jason. Even leek het er op dat Mussel kon verrassen, maar al snel werd duidelijk dat HOC toch echt wel beter was. De gasten wisten uiteindelijk met 1-4 te winnen. Ondanks de nederlaag toch een tevreden coach aan Musselzeide.
img-20161017-wa0009img-20161017-wa0007