knikkende skies breken talent Drenth op

Aanvaller Patrick Drenth speelde vandaag een foutloze wedstrijd. Niet in de laatste plaats omdat hij helemaal geen speelminuten kreeg vandaag tegen Erica ’86. De 15e man, het 5e wiel aan de wagen. Het is maar net hoe je het noemen wilt. Desalniettemin was drenth totaal niet te spreken over de opstellingen en het wisselbeleid van zijn oefenmeester.

image

Een week vakantie had hem juist zo goed gedaan. ,, Volgende week revanche ” waren de krachtige woorden die na het laatste fluitsignaal door drenth in de wandelgangen werd geroepen. Beetje jammer daarbij is dat drenth niet eens door had dat er door het eerste niet hoeft te worden gevoetbald. Waarschijnlijk dat er voor hem een plekje is ingeruimd in het tweede elftal.

Beter op de latten dan op schoenen zullen we maar zeggen.