Lars Hemmes stijgt naar 6e plaats, Wim Wubs blijft vijfde

FC Kanaalstreek houdt in het seizoen 2015-2016 een lijst van doelpuntenmakers bij. Aan het einde van het seizoen zal de speler met de meeste punten door FC Kanaalstreek in het zonnetje worden gezet: hij mag zich vanaf dat moment een seizoen lang het ‘Kanon van de Kanaalstreek’ noemen! Een eer die dit seizoen is voorbehouden aan Tristan Rotman van SC Stadskanaal.

13 & 14 februari
De vijftien ploegen die het afgelopen weekend in actie kwamen, maakten samen 30 treffers: nait heul veul… Grootaandeelhouder in deze productie was SV Mussel. De vijfdeklasser rekende af met Meedhuizen en trof daarbij vijf keer doel. De meest productieve man van die middag was Lars Hemmes, die door zijn twee goals van de tiende naar de zesde plaats klom. Ook goede zaken deed Denny Feiken. De verdediger van Stadskanaal benutte een strafschop en staat daardoor op acht goals, waarmee hij clubtopscorer is. Tevens is hij de hoogst gepositioneerde verdediger in het klassement.

Klik op onderstaande afbeelding om de tussenstand te bekijken…

kanon vd kanaalstreek