Mussel B1 verliest van Sellingen B1

 

DSCI0521

Mussel stond stevig in hun voeten toen de aftrap werd genomen nam Mussel meteen actie, waardoor Sellingen niet veel kans had om Mussel voorbij te gaan.

In de 1e helft deden beide partijen hun best om zo goed mogelijk te spelen waardoor een mooie pot ontstond. Helaas was Sellingen wel sterker, waardoor Mussel  in de rust 0-2 ging. Door een goede peptalk in de rust kon Mussel er weer tegen aan en heeft Mussel uiterst hun best gedaan om toch nog iets neer te zetten. Door 2 mooie acties van Ruben Harms was het 2-2 gemaakt in de eerste 20 minuten van de 2e helft. Jammer genoeg werd Sellingen ook een beetje sterker na die 2 doelpunten. Door kleine foutjes in de verdediging werd later een stand bepaalt waar het hele team van baalde. Uiteindelijk de eindstand 2-5 voor Sellingen geworden.

Jos Mensen