Musselkanaal JO13 in slotfase langs SV Mussel JO13

De wedstrijd begon wel goed. De eerste kansen waren voor Mussel.

Daniel gaf een assist op Nathan maar helaas miste hij. Toen gaf Nathan later een assist op Jorhan en die scoorde. 0-1. Later schoot de keeper naar Daniel, Daniel passte naar Thijs en Thijs gaf een steekbal op Nathan die de  0-2 scoorde. Later stond iedereen op de middellijn en toen had Daniël de kans om een voorzet te geven maar toen kwam iemand van Musselkanaal er aan die aan zijn arm trok. Wij hadden een vrije trap die schoot Daniël met een boog naar Nathan en hij schoot de bal in het goal. Toen hun dus weer een aftrap namen dachten er een paar van Mussel dat wij al gewonnen hadden. Daniel zei dat ook steeds: “Jongens denk nog niet dat we gewonnen hebben. Maar toen scoorde Musselkanaal al die er zo langs kon lopen. Later had Kevin de bal die de bal naar Jason speelde en Jason schoot de bal naar voren maar werd geblokt en de tweede lukte het wel en kwam hij terecht bij Nathan en passeerde hij de verdediger en dribbelde hij naar de zestien meter gebied en scoorde. Het leek net of er een paar aan het slapen waren toen ze opeens de 2-4 scoorden. Later scoorde Jorhan de 2-5. Hun scoorden drie goals en op het einde hadden ze een corner en die ging er in door iemands kopbal. Helaas hebben we met 6-5 verloren.

Volgende week moeten we thuis voetballen tegen DZOH.

Weetjes:

  1. Tweede helft kwam er een grotere verdediger erin waardoor we er niet langs konden komen.
  2. Twee spelers van hun C ers deden mee.
  3. We zetten niet altijd goed druk als ze er langs willen komen.
  4. Veel middenvelders kwamen niet mee terug