Patrieck Poker winnaar Ronde 9 SV Mussel TOTO

Patrieck Poker is met 9 punten de winnaar geworden van deze speelronde. Er waren maar liefst 5 mensen die 8 punten hadden verzameld deze week, dus moest er worden geloot om te bepalen wie 2e en 3e zouden worden. Aan onze kantinedames was dit wel besteed, Dina zorgde er hoogstpersoonlijk voor dat Jan Eggens met de 2e prijs op mag halen bij S-Mark Scholte in Mussel en Henk Bolk de 3e prijs in de wacht wist te slepen. Dina bedankt voor je hulp.

Voor de nieuwe TOTO staan er opnieuw met dank aan de kantinedames weer een aantal leuke wedstrijden op het TOTO-Formulier. Vanaf 13:00 uur kunnen jullie je weer suf piekeren over winnaars en uitslagen en gaan we zo langzamerhand richting het einde van deze TOTO Competitie. In totaal nog 5 eindrondes en dan weten we wie er met de hoofdprijs naar huis gaat. Een BBQ pakket voor 8 personen aangeboden door cateringservice op Dreef.

KLIK HIER VOOR DE TUSSENSTAND VAN DE TOTO NA RONDE 9