Presentatieavond van de nieuwe presentatiekleding

Beste seniorleden,

Hierbij nodigen we jullie graag  uit voor de presentatieavond van de nieuwe presentatiekleding. De presentatieavond is op vrijdag  7 september 2018 om 18.00 uur bij de kantine van SV Mussel op sportpark ‘De Slenk’. Het belooft een feestelijke avond te worden met onder andere gratis hamburgers, deze worden bereid in een speciaal daarvoor ontworpen bus!

Op deze avond worden tevens de nieuwe sponsoren geïntroduceerd en zullen er fotosessies worden gehouden met de nieuwe presentatiekleding. Alle seniorenelftallen en het dameselftal zijn uitgenodigd. Daarnaast wordt ook de pers uitgenodigd om bij de presentatie aanwezig te zijn.

Willen jullie laten weten als jullie niet in de gelegenheid zijn om te komen?

Afmelden kan via mail of app bij Harm Uil of Werner Wever.

We hopen op jullie komst!

Tot zien op sportpark ‘De Slenk’

Bestuur SV Mussel