Ruben heeft vizier op scherp

DSCI0521

Ruben pakte de bal af aan de linker kant van het veld en kon zo door lopen naar de keeper en schoot hem beheerst in. Na de 1-0 had Sellingen een goede kans maar die ging naast.

Paul Hidding had toen ook nog een groter kans maar liep hem naast de goal. In de tweede helft startte de magische ruben snel door de 2-0 in het doel te leggen. Maar jammer genoeg maakte Sellingen de 2-1 en werd mussel zwakker, vrij snel daarna maakte sellingen de 2-2. Na de 2-2 gingen de koppen omhoog en werd mussel sterker. Sellingen werd gefrustreerd, ruben kopte de bal richting de goal en de bal werd weggeslagen door een speler van Sellingen, terechte rode kaart. Deze penalty werd gemist. Later in de wedstrijd kreeg Sellingen grotere kansen, mussel kwam paar keer goed weg. Nadat lars Moorlag een solo maakte via de linkerkant, maakte er weer iemand hands en kreeg mussel een tweede penalty en die werd koelbloedig ingeschoten door Ruben Harms die zijn hattrick verzegelde. Daarna had Sellingen een gele kaart. In de extra tijd had Sellingen een bal die niet goed gepakt werd door Lars Niemeijer, dus kreeg Sellingen een corner die over de achterlijn werd gekopt door Jorian Mensen. De tweede corner werd op de paal geschoten door een speler van Sellingen en daarna weggeschoten door een speler van S.V. mussel. Direct daarna floot de scheidsrechter. Dus ondanks de gemiste penalty van Frank Hidding heeft mussel toch met 3-2 gewonnen van Sellingen.

Lars niemijer