Stadion Tijgers: ”Trainen mét de profs”

Poster Stadion Tijgers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lees voor meer informatie.

Dagblad van het Noorden Stadion Tijgers presenteert:

HET VERVOLG

Trainen mét de profs van FC Emmen

Daar sta je dan. In de JENS Vesting, het stadion van FC Emmen. Je gaat scoren, dribbelen, verdedigen, opbouwen, passen en schieten. Dat allemaal mét de echte selectiespelers van FC Emmen. Daar kunnen de meeste kinderen alleen maar van dromen. Maar jij niet. Jij kunt het meemaken!

Voordat je die topprestatie samen met de profs van FC Emmen levert, ontbijt je, krijg je een korte uitleg van de trainer en kleed je jezelf om in je eigen trainingstenue van FC Emmen. Dat alles vijf zondagen lang!

Heb jij er net zoveel zin in als de selectiespelers van FC Emmen? Schrijf je dan snel in en train mét de profs van FC Emmen. Voor meer informatie en aanmelding: www.fcemmen.nl/stadion-tijgers

Dagblad van het Noorden Stadion Tijgers:

* Vijf keer trainen in het grote stadion van FC Emmen

* Trainen mét spelers van de FC Emmen selectie

* Afsluitende training onder leiding van Dick Lukkien (hoofdtrainer FC Emmen)

* Ontbijten / lunchen in het stadion

* Wedstrijdbezoek FC Emmen-Jong FC Utrecht op vrijdag 5 mei

* Teamfoto’s

* Certificaat

* Officieel (gefilmd) interview in de catacomben van het stadion

Trainingsdagen op zondag:

2 april (Scoren als Cas Peters en Alexander Bannink) 9 april (Dribbelen als Issa Kallon en Henk Bos) 23 april (Verdedigen als Tim Siekman en Josimar Lima) 30 april (Passen als Oğuzhan Türk en Frank Olijve) 7 mei (Trainen als een prof onder leiding van Dick Lukkien)