SV Mussel B1 wint makkelijk van Scheemda

DSCI0521

De wedstrijd was net begonnen maar door een snelle aanval van Scheemda stonden we al gauw op 0-1 achterstand. We lieten de koppies niet hangen en daardoor wisten we de 1-1 te maken.

Frank Hidding en Thorsten Leeuw waren in de eerste helft samen goed voor vijf goals. Frank was goed voor 3 goals en Thorsten scoorde er 2. In de tweede helft speelden we net zo goed weer verder. Scheemda kwam in het begin van de tweede op een 1 tegen 1 kans, maar Ruben Harms wist de bal te stoppen. Daarna waren wij weer en onze spits Thorsten wist weer een goal te maken. Maar.. We waren nog niet klaar, want Frank Hidding gaf een pass op Paul Hidding die langs de keeper rende en de bal erin legde. Als kers op de taart maakte Thorsten een mooie goal door de bal over de keeper te stiften. Inmiddels zijn 4e stift goal. SV Mussel had het dik verdient.

Paul Hidding