Uitslagen wedstrijden TOTO ronde 5

Er konden deze ronde van de TOTO veel punten worden verdiend door de extra bonusvraag. Een correcte uitslag van de Topper in de eredivisie tussen PSV en Ajax leverde zelfs 5 bonuspunten op. Deze uitslag werd echter door niemand voorspeld waardoor het nog steeds ongemeen spannend blijft in de strijd om de bovenste plekken.

Henk Teuben gaat inmiddels alleen aan kop door zijn goede score van het afgelopen weekend. liefst 27 punten verzamelde de vader van Mussel-middenvelder Niels Teuben. Len Groenewold staat op een keurige 2e plaats. 2 punten achter Henk.

De weekprijs is deze week maar weer eens door loting bepaald. Roy Breedveld had net als Henk Teuben, Nico blok, Richard Wubs en Elwin Mooibroek 6 punten bij elkaar verzameld. Eerstgenoemde ging echter met de eerste prijs naar huis en mag 3 droge worsten ophalen bij S-Markt Scholte in Mussel. Richard Wubs werd tweede en Elwin Mooibroek 3e. (wellicht dat jullie (Richard of Roy) er ook 1 afstaan aan Nico, zo heeft iedereen prijs!)

Heren jullie ontvangen ook nog een mailtje met daarin de gegevens.

STAND NA WEEK 5: TOTO na week 5

fresh spring green grass isolated on white background