Wedstrijdverslag SV Mussel B1

DSCI0521

In de eerste helft lieten beide partijen zien wat ze in huis hadden. De vleugelspeler van Bato rende langs de achterlijn en gaf de bal voor die helaas ongelukkig voor de voet van de tegenstander viel waardoor het 0-1 werd. Mussel liet zich niet om ver lopen en koos meteen weer voor de aanval. Ruben Harms speelde de bal naar Paul Hidding. Ruben Harms maakte daarna direct een goede loopactie, waardoor Paul Hidding een bal tussen de verdediging door kon spelen. Ruben Harms nam de bal aan en speelde hem via de tegenstander door naar Frank Hidding die bal hard in de hoek schoot. Thorsten Leeuw maakte later in de eerste helft nog een fraaie treffer, waardoor Mussel met 1-2 de rust in ging.

 In de tweede helft werd er een overtreding gemaakt door Bato, maar de scheidsrechter liet doorspelen. De bal werd gauw verplaats naar de andere helft en daar wist de spits van Bato wel raad mee. Hij rende naar de goal en schoot. De vingertoppen van Lars Niemeijer raakten de bal wel, maar dat mocht niet baten. Thorsten Leeuw nam de derde goal ook voor zijn rekening. Hij maakte eerst een mooie panna en schoot daarna rechts onderin de hoek. Helaas kon Mussel de stand niet vasthouden. Bato zette voor en bij de tweede paal werd vrij ingekopt. Mussel probeerde het nog wel, maar het lukte gewoon niet meer. Eindstand 3-3.

Paul Hidding