Wedstrijdverslag Westerwolde JO13 – SV Mussel JO13

Vlagtwedde, 01-09-2018

Na een aantal weken zomerstop mochten we vandaag aantreden tegen Westerwolde, om te strijden voor een plekje in de knockout ronde van het bekertoernooi.

Het weer was prima, het matje lag er goed bij en de jongens en meiden waren gemotiveerd.

Van wennen was geen sprake, want al binnen 5 minuten lag de 0-1 in het net. Mooi om zo te beginnen, maar dan nog vasthouden natuurlijk. Dit bleek ons goed af te gaan en nog voor rust liep de score nog uit tot 0-7. Dit mede mogelijk gemaakt door wen paar aardige goals na goed combinatiespel. Goede eerste helft!

In de rust hadden we (Johan en Simon) dan ook weinig te zeggen en de spelers vonden het zelf ook wel aardig gaan.

Na rust trokken we de goede lijn door en liepen we uit naar een meer dan terechte 0-15 waarbij zelfs onze keeper nog bijna een doelpunt voor zijn rekening nam, maar de inzet van 11 meter werd helaas gekeerd.

Twee trotse begeleiders en een trotse trainer was het gevolg van deze morgen. Iedereen heeft er hopelijk een goed gevoel aan over gehouden en zin om volgende week weer te knallen.

Tot volgende week!